Strona główna Rozrywka Uwodzenie za granicą – co należy wiedzieć?

Uwodzenie za granicą – co należy wiedzieć?

433
PODZIEL SIĘ

Uwodzenie to jeden z najciekawszych tematów w kobiecych czasopismach. To jest to skuteczna metoda poderwania drugiego człowieka, czy kłamstwo wyssane z palca? Poniżej znajduje się szczegółowa analiza.

Metody uwodzenia za granicą

Jest wiele metod uwodzenia. Na każdą płeć działa zupełnie co innego. Wiele kobiet ceni w mężczyznach zaradność, natomiast mężczyźni doceniają urodę pięknych, polskich kobiet. Przebywając za granicą, można zauważyć, że mężczyźni są o wiele bardziej śmiali. Wiele kobiet nawiązuje romans na wakacjach, dzięki czemu czują się bardziej atrakcyjne i pożądane.

Niestety takie wybryki mają często nieprzewidywane konsekwencje. Mężczyźni za granicą, zwłaszcza w krajach jak Hiszpania, czy Włochy uwodzą kobiety w sposób jawny i oczywisty. Opalone ciało, piękny uśmiech i muskulatura działają na kobiety, jak narkotyk. Mężczyźni w tych krajach często wiedzą, że kobiety przebywają tam jedynie na wakacjach i nie zależy im na długim związku, a jedynie na przelotnej przygodzie, która zakończy się wraz z wakacjami. To bardzo skuteczne i pomysłowe. Kobiety niepewne siebie wpadają w taką zasadzkę kierowane ciekawością i pragnieniem bliskości. Polki są niezwykle piękne i atrakcyjne, co stanowi świetną okazję dla tamtejszych mężczyzn.

Uwodzenie, erekcja, flirt – poznaj skuteczne metody podrywu

Oczywiście tacy mężczyźni znajdują się w wielu zakątkach świata, jednak najczęściej w kurortach wakacyjnych. Uwodzenie to dla nich bardzo prosta sprawa. Niejednokrotnie niepotrzebne są nawet słowa. Wystarczy uśmiech, komplement, błysk w oku i każda kobieta staje się bardziej chętna do dalszych spotkań.

– Nawiązałam romans na wakacjach w Hiszpanii. Przeżywałam wtedy kryzys z mężem i czułam się niepewna i zagubiona. Poznałam na plaży przystojnego mężczyznę o ciemnej karnacji i od razu zaiskrzyło. Nie liczyło się dla mnie nic, poza przygodą. Mój mąż nigdy się o tym nie dowiedział. Dziś nie żałuje, że wtedy tak postąpiłam. Moja pewność siebie została zwiększona, a do Polski wróciłam jako pewna siebie kobieta. Nie była to miłość. – Anna, Wrocław. 

Czy w Polsce jest tak samo?

W kraju mężczyźni są o wiele mniej bezpośredni. Jeżeli kobieta zauważy, że mężczyzna się do niej zaleca, czuje się wręcz nieswojo. Jest to spowodowane faktem, że w kraju uroda jest bardzo prosta. Za granicą ciemnoskórzy mężczyźni nie muszą specjalnie starać się o to, aby kobieta zwróciła na nich uwagę. Jest to spowodowane odmiennością kultury i wyglądu. W Polsce mężczyźni muszą bardziej starć się o to, aby nie wypadać banalnie, a często nawet żenująco. 

– Mojego męża poznałam w Polsce. Niestety dawniej mężczyźni nie dbali o siebie tak, jak dziś. Często jest to wręcz skrajność. Nie dziwię się kobietom, które szukają mężczyzn za granicą. To niespotykane i ciekawe. Odmienność kultur może być pociągająca dla wielu osób. – Ewelina, Katowice. 

Jak widać, mężczyźni mieszkający w krajach egzotycznych mogą liczyć na liczne romanse w sezonie letnim. Europejki są atrakcyjne i piękne, a mężczyźni za granicą stanowią dla tutejszych kobiet zagadkę. To potwierdzone wśród wielu kobiet..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here