Strona główna Rozrywka Kilka słów o seks telefonie – czy opłaca się zakładać biznes?

Kilka słów o seks telefonie – czy opłaca się zakładać biznes?

414
PODZIEL SIĘ

Seks telefon swoje lata świetności miał w latach 90-tych. Największymi plusami branży były bardzo duże zyski, niskie koszty wejścia, a także ogromny popyt. W ostatnich dwóch latach zainteresowanie seks telefonem zdecydowanie spadło, jednak wciąż bardzo dużo ludzi korzysta z tego typu usług. Czy w obecnych czasach opłacalne jest rozpoczęcie takiego biznesu?

Popularność seks telefonu

Mnóstwo ludzi traktuje seks telefon jako specyficzną, emocjonującą formę rozrywki. Klientami są w zdecydowanej większości osoby, na które najbardziej działa zmysł słuchu. Dodatkowym bodźcem przyciągającym ludzi do seks telefonu jest niezwykła atmosfera tajemniczości. Klient nie wie jak wygląda kobieta po drugiej stronie, może ją sobie wyobrazić jako swój ideał kobiety. Część osób nawet nie jest zainteresowana dowiedzieć się jak wygląda kobieta, z którą rozmawiają.

Plusem seks telefonu jest przede wszystkim pewność, że kobieta po drugiej stronie telefonu rozmawia w danym momencie tylko z jednym klientem. Takiej opcji nie jest wstanie zagwarantować niezwykle popularna obecnie seks kamerka, gdzie kobieta może rozbierać się przed kilkunastoma mężczyznami.

Szukasz taniego seks telefonu? Dostępny jest na poniższej stronie

Osoby korzystające z seks telefonu często nie ufają kamerką oraz płatnością internetowym. Osoby starsze, które nie potrafią obsługiwać kamerki internetowej lub nie znają jeszcze takiej możliwości wybierają właśnie seks telefon. Panowie w starszym wieku potrzebują emocjonalnych doznań, dlatego osoby planujące rozpocząć taką działalność powinny zwrócić uwagę przede wszystkim na tą grupę ludzi.

Regularnie powstają firmy zajmujące się seks telefonem. Branża jest niezwykle popularna również w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Osoby, które są zainteresowane rozpoczęcie kariery w tej branży powinny zadbać o odpowiednią reklamę ze względu na dużą konkurencję.

Czy seks telefon jest opłacalny?

Mnóstwo osób planuje otworzyć działalność oferującą seks telefon, jednak nie jest przekonana czy w obecnych czasach na tego rodzaju biznesie można jeszcze zarobić. Oczywiście nic w seksie nie jest wstanie zastąpić drugiego człowieka, jednak seks telefon wbrew pozorom może bardzo w tym pomóc. Ton głosu, a także wygłaszane słowa niewątpliwie mogą być bardzo emocjonującym doznaniem. Jest to jeden z czynników, który przyciąga ludzi do seks telefonu. Seks teefon jest również kontaktem dwóch ludzi, a nie tylko jednym ze sposobów na realizację fantazji seksualnych. Jeżeli biznes będzie dobrze zareklamowany przyniesie zdecydowanie więcej przychodów niż kosztów.

Ile można zarobić prowadząc taki biznes?

Zyski z działalności oferującej seks telefon zależą od wielku czynników, dlatego bardzo ciężko je oszacować. Minuta połączenia kosztuje przeważnie 10 – 12 złotych za minutę. Oczywiście czas ten jest uzależniony, od tego jak długo pani po drugiej stronie telefonu przytrzyma klienta erotyczną rozmową. Zarobki pań rozmawiających z zainteresowanymi panami wynoszą od 2 do 5 tysięcy złotych miesięcznie.

Zyski zależą również od liczby klientów korzystających z usług firmy, a także skutecznej reklamy. Szacuje się, że każda pełna godzina przynosi przedsiębiorstwu około 600 złotych przychodu. Na koszty firmy składają się: utrzymanie lokalu, reklama, pensje pracowników oraz utrzymanie  linii telefonicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here